ارزیابی عملکرد شماره 1- مجله دروس آموخته

بعد از منتشر شدن پنج شماره از مجله مدیریت پروژه دروس آموخته تصمیم گرفتم نظر دوستان را در مورد بخش های مختلف این نشریه و عملکرد بنده در این نشریه را جویا شوم. یه همین دلیل از همه دوستان خواهشمندم خدا وکیلی در این نظر سنجی شرکت کنند.

در ضمن حداقل نمونه آماری برای این نظر سنجی را 100 نفر اعلام می کنم و تا به این تعداد نرسیم مطلب جدیدی را در وبلاگ نمی گذارم (چماق) ولی اگر شرکت کنید می گذارم (هویج)!

 

 

/ 9 نظر / 58 بازدید
راه میانبر

اگه دنبال بهانه میگردی که وبلاگ ننویسی یک چیزی، وگرنه این چماق و هویج را بذار برای افرادی غیر از خوانندگان وبلاگت صادق جان.

pe92m

جناب اقاي مهندس روزبهي به نظر من عدم ارائه مطالب جديد نبايد بستگي به شركت در نظرسنجي داشته باشد.اميدوارم بتوانيم از مطالب جديد كماكان استفاده كنيم.

صادق روزبهی

آخه يك مدت سرم خيلي شلوغه و درگير كارهاي شخصي هستم و دنبال بهانه مي گردم براي اينكه اگر نتوانستم وبلاگ را بروزكنم دوستان دلخور نشوند.

میرنیا

مهندس آیا داری مانند جوان زیر سنجش عملکرد کیفی انجا میدهی پسر کوچکی وارد داروخانه شد، کارتن جوش شیرنی را به سمت تلفن هل داد. بر روی کارتن رفت تا دستش به دکمه های تلفن برسد و شروع کرد به گرفتن شماره ای هفت رقمی. مسئول دارو خانه متوجه پسر بود و به مکالماتش گوش داد. پسرک پرسید،" خانم، می توانم خواهش کنم کوتاه کردن چمن ها را به من بسپارید؟" زن پاسخ داد، کسی هست که این کار را برایم انجام می دهد." پسرک گفت:"خانم، من این کار را نصف قیمتی که او می گیرد انجام خواهم داد". زن در جوابش گفت که از کار این فرد کاملا راضی است. پسرک بیشتر اصرار کرد و پیشنهاد داد،" خانم، من پیاده رو و جدول جلوی خانه را هم برایتان جارو می کنم، در این صورت شما در یکشنبه زیباترین چمن را در کل شهر خواهید داشت." مجددا زن پاسخش منفی بود". پسرک در حالی که لبخندی بر لب داشت، گوشی را گذاشت. مسئول داروخانه که به صحبت های او گوش داده بود به سمتش رفت و گفت: "پسر...از رفتارت خوشم میاد؛ به خاطر اینکه روحیه خاص و خوبی داری دوست دارم کاری بهت بدم" پسر جوان جواب داد،" نه ممنون، من فقط داشتم عملکردم ر

علیرضا مجاهدی

راستش نتونستم در نظر سنجی قسمت اول شرکت کنم چون به نظرم بهتر بود چند گزینه ای میشد من از همه قسمتهایش استفاده میکنم. کار سختی است. میدانم زمان بر است. ولی می ارزد. برایت آرزوی موفقیت دارم. میدانم که به زودی آنرا توسعه خواهی داد

دوستی نزدیک

مهندس سلام بابا اینجا ایران است ما هم ایرانی ما چوماق وهویج نمی فهمیم بابا مطلب تازه بذار انر}ی هسته ای هم حق مسلم ماست و همچنین مطالب مفید شما هم حق مسلم ماست.

نیام یراقی

با سلام لطفاَ ادامه بدید. خیلی از افراد هستند که ممکنه مطالب را بخونند اما نظر ندهند. یکیش خود من! اما مسلم بدونید که کار ارزشمندی رو دارید انجام میدید.

نیام یراقی

راستی یه چند رویه که وبلاگ من در زمینه مدیریت ریسک راه افتاده! یه نگاهی بهش بکن اگه وقت کردی

صادق روزبهی

البته من توي اين مدت مطلب اضافه كردم اما زير نظر سنجي تا نظر سنجي همچنان اولين مطلب باقي بماند. بيشتر هم به اين خاطر گفتم كه يخورده اين مدت سرم شلوغه. اميدوارم تا ماه ديگه بتونم دوباره به زندگي عادي برگردم.