109- اخلاق حرفه‌ای مدیریت پروژه

انجمن مدیریت پروژه آمریکا آیین‌نامه اخلاق حرفه‌ای را در چهار حوزه تعریف کرده است:

١- مسئولیت‌پذیری: ما باید خود را مالک تصمیم‌هایی که گرفته‌ایم، تصمیم‌هایی که می‌بایست بگیریم و نگرفته‌ایم، کارهایی که کرده‌ایم و کارهایی که می‌بایست کرده باشیم و نکرده‌ایم و تبعات تمامی آن‌ها بدانیم.

٢- احترام: وظیفه ماست که برای خود، دیگران و منابعی که در اختیارمان قرار داده شده است احترام قائل باشیم.

٣- انصاف: وظیفه ماست که تصمیم‌گیری‌هایمان بی‌طرفانه و عینی باشند. اعمال ما باید عاری از علاقه‌های شخصی، پیش‌داوری و طرفداری باشد.

۴- صداقت: وظیفه داریم که حقیقت را بدانیم و آن را در گفته‌ها و اعمالمان مبنا قرار دهیم

آقای مهندس خرمی‌راد زحمت کشیدند و متن این آیین‌نامه را ترجمه و در اختیار علاقه‌مندان مدیریت پروژه قرار دادند که می‌توانید این آیین‌نامه را از اینجا دانلود کنید.

/ 2 نظر / 672 بازدید
سیاره مهندسی صنایع

با سلام و ضمن تبریک سال نو، وبلاگ شما در سیاره مهندسی صنایع درج گردید.. خوشحال می شویم با پیشنهادات ارزشمند خود ما را یاری کنید. » در صورتی که این درخواست از جانب شما نبوده و تمایلی به معرفی مطالب خود در سیاره مهندسی صنایع ندارید، به ما اطلاع دهید. » جهت حمایت از سیاره مهندسی صنایع، می توانید از بنرهای موجود در سایت استفاده نمایید.

مهدی سلیمانی

با سلام و احترام بنده در سایت انجمن مهندسی دانشگاه علم و هنر مطلبی با این عنوان دیدم : "نرم افزار فارسی شمسی ساز تاریخ Microsoft Office Project به همراه امکانات دیگر" که نوشته بودند که توسط شما تهیه شده ٰ خواستم خواهش کنم اگه براتون مقدوره این برنامه رو در اختیار من قرار دهید قبلا از بذل عنایت حضرتعالی کما تشکر را دارم