خبر- دانلود استانداردهای مدیریت پروژه

مطمئنا تا به حال برای شما هم پیش آمده که چند تا فایل را که می خواهید از اینترنت پیدا کنید باید کلی دنبال تک تک فایل ها بگردید تا خلاصه بتوانید به یکی از آنها برسید. این کار اغلب زمان زیادی از ما می گیره.

با توجه به این مشکل که بارها و بارها برای بنده پیش آمده است و از این به بعد هم پیش خواهد آمد، تصمیم گیرفتم که از این به بعد برخی از فایل های مرتبط به هم را بصورت مجتمع در یکی از صفحات وبلاگ قرار بدهم تا دوستان بتوانند در صورت نیاز به هر فایلی که خواستند به سادگی دسترسی پیدا کنند و در واقع یک کتابخانه طبقه بندی شده کوچک ایجاد کنم.

تصمیم گرفتم این کار را با استانداردهای مدیریت پروژه شروع کنم و به همین دلیل در اولین قدم صفحه مربوط به دانلود استانداردهای مدیریت پروژه را به وبلاگم اضافه کردم. در این صفحه سعی خواهم کرد تا جایی که بتوانم استانداردهای مختلف در زمینه مدیریت پروژه را قرار بدهم که البته در انجام این کار اگر دوستان لینک یا فایلی دارند که بتواند در ارتقای این کتابخانه کمک کند، سپاسگزار می شم که برام بفرستند تا به این کتابخانه اضافه کنم.

در ادامه اگر اجل مهلت بده و فرصت هم داشته باشیم ورمقی هم مانده باشه، قصد دارم این کار را برای کتاب های مرتبط با مدیریت پروژه، جزوات آموزشی، نرم افزارها و غیره نیز ادامه بدهم. در هر صورت همه اینها تا حدود زیادی هم بستگی به کمک شما دوستان دارد.

 برای ورود به صفحه دانلود استانداردهای مدیریت پروژه به اینجا  مراجعه کنید و یا از قسمت "صفحات وبلاگ" در ستون سمت راست وبلاگ استفاده کنید.

/ 2 نظر / 73 بازدید
نادر خرمی راد

خیلی کار خوبیه، موفق باشید. فردا نگاه می‌کنم ببینم اگه چیزی دارم که تو این لیست نیست خبر می‌دم.

علیرضا

با سلام لینک استاندارد برنامه مبناي IPMA با لینک ستاندارد PMBOK یکسان است. باتشکر